Про компанію Profitag

Професійна діяльність нашої компанії – це розробка, виробництво, встановлення та обслуговування антикрадіжних систем. Наші системи та послуги користуються попитом у магазинів та об'єктів, які найчастіше схильні до крадіжок. Ми працюємо з антикрадіжними системами двох типів: радіочастотні та акустомагнітні.

Наші спеціалісти, маючи великий досвід у цій сфері, можуть запропонувати безліч рішень безпеки для різних об'єктів, починаючи з невеликих магазинів до великих супермаркетів і торгових центрів. Наша компанія займається розробкою та встановленням антикрадіжних систем з інтегруванням систем обліку кількості відвідувачів, а також системами відеоспостереження.

ТОВ "Профітаг" є професійною компанією повного циклу. Спочатку наша компанія реалізовувала та встановлювала системи іноземних компаній, завдяки чому ми змогли здобути колосальний досвід у цій сфері. На даний момент маючи власну науково-технічну базу, ми виробляємо власні протикрадіжні системи.

Завдяки цьому, а також особистим рішенням ми тримаємо високий рівень якості та надійності наших систем та їх сервісного обслуговування. У свою чергу, власне виробництво дозволяє формувати гнучку цінову політику.

Ми пропонуємо різні проекти та рішення антикрадіжних систем, як готові, так розроблені індивідуально під необхідні параметри та вимоги замовника. Наші фахівці здійснюють повний комплекс робіт, починаючи з проектування та закінчуючи монтажем та запуском.

Правильне налаштування встановленої системи – це основа її ефективної роботи. Перед здачею готової системи в роботу обов'язково проводиться всебічна перевірка та тестування її на нашій виробничій базі.

Наші системи будуть повністю забезпечені всіма витратними матеріалами та підтримкою її працездатності під час сервісного обслуговування.

Багато наших клієнтів оцінили перевагу професіоналізму, надійної установки та сервісного обслуговування антикрадіжних систем.

Наші клієнти:

  • національні мережі косметики та побутової хімії;
  • торгові мережі продуктового спрямування;
  • торгові мережі електроніки та будівельних матеріалів;
  • торгові представництва компаній світових брендів;
  • логістичні компанії.

Ми спроектуємо необхідну Вам антикрадіжну систему, ґрунтуючись на необхідних параметрах та побажаннях. Також буде розроблено комплекс необхідних заходів щодо зниження вже існуючих ризиків та збитків. Вибрати і ознайомитися з товаром, що Вас цікавить Ви можете у вкладці продукція.

Наші сертифікати

1
2

Контакти

Адреса:
Україна, Київ, вул. Північно-Сирецька, 3

Наші телефони:
+380 50 433-70-77;
+380 44 331 34 15

e-mail:
info@profitag.ua

© 2019 Все права защищены profitag.ua | Разработка сайта VW