Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Категорія
  Тип
   Ширина проходу
    Призначення

     Антикрадіжні системи

     Сортування:
     orderby
     Кількість:

     Антикрадіжне обладнання (антизлодій, антикрадіжка) — це різні пристрої, які входять до складу антикрадіжних систем та контролюють присутність товару у певній зоні.

     Найбільш успішно зарекомендували себе акустомагнітні протикрадіжні системи. Антизлодій у Києві, Харкові, Одесі та інших містах України надійно захищає найрізноманітніші товари наших клієнтів: електроніку, одяг, взуття, продукти, книги тощо.

     Акустомагнітна технологія ґрунтується на взаємодії імпульсних випромінювачів з етикетками, які розміщуються на товарах, забезпечуючи високий відсоток спрацьовування – не менше 95%. Якщо товар з активованою наклейкою потрапляє до зони випромінювання передавача антикрадіжних воріт (антикрадіжні рамки) на виході торгової точки, приймальний пристрій сигналізує про це.

     Для відкритої викладки ми пропонуємо також антикрадіжну систему, в якій датчики механічно кріпляться на товарах (найчастіше мобільні телефони, смартфони, фотоапарати тощо) і, у разі від'єднання, подають сигнал на пульт керування.

     Система захисту від крадіжок складається, як правило, з антикрадіжних воріт з приймальними антенами, спеціальних датчиків, етикеток, які розміщують на товарах, та деактиваторів (знімачів) для відключення етикеток на сплачених товарах. Також система комплектується реактиваторами, які дозволяють повторно використовувати датчики.

     ТОВ «Профітаг» (profitag.ua) пропонує послуги з проектування та встановлення системи захисту від крадіжок у торгових точках будь-якої площі та формату. У нас ви також можете придбати та встановити будь-яке інше обладнання для систем безпеки «під ключ». Завдяки наявності власного виробництва ціна нашої пропозиції буде найбільш привабливою для вас.

     Також ми працюємо з обладнанням antivor імпортного виробництва, здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.