Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Категорія
  Тип
   Призначення

    Витратні матеріали

    Компанія «Profitag» — постачальник комплексних систем безпеки та антикрадіжних систем, який знаходиться в Києві, де нашими клієнтами стали багато торгових мереж та ТРЦ. Завдяки власному виробництву ціна нашого обладнання є мінімальною і ми, працюючи по всій території України, пропонуємо проектування та встановлення систем, як на основі обладнання власного виробництва, так і з використанням пристроїв та комплектуючих від визнаних світових лідерів.

    У цьому розділі представлені витратні матеріали для антикрадіжних систем – це, зокрема, датчики різноманітних типів, етикетки, універсальні ключі та знімники, без яких неможлива повноцінна робота антикрадіжної системи торговельного підприємства. Від якості цих дрібниць та їхньої надійності залежить безпека товарів у магазині, бутику чи торговому відділі, адже своєчасність спрацьовування будь-якої протикрадіжної системи залежить від справності цих найпростіших механізмів.

    Ми пропонуємо лише перевірені витратні матеріали, які ви можете придбати, звернувшись за номерами контактних телефонів. На нашому сайті profitag.ua представлена ​​інформація про всі пристрої, а в телефонному режимі ми готові відповісти на всі ваші запитання.

    Завжди раді співпраці!