Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Категорія

  Лічильники відвідувачів

  Сортування:
  orderby
  Кількість:

  Лічильник відвідувачів призначено для фіксації кількості людей, які проходять через вхід торгової точки за певний період часу. Така система включає лічильники підрахунку відвідувачів, які спрацьовують при проході людини і можуть використовуватися для підрахунку кількості людей як у вхідних, так і потоках, що виходять.

  Лічильники відвідувачів можна побачити на вході бутіків та відділів великих торгових центрів, а також у дверних отворах офісів та коридорах окремих приміщень деяких компаній. Адже незважаючи на простоту і обмеженість функцій, система підрахунку відвідувачів застосовується для найрізноманітніших цілей, у тому числі і в неторгових організаціях. Інформація про потоки людей корисна, наприклад, для таких цілей, як:

  • контроль пересування та ефективності виконання обов'язків персоналом;
  • уточнення графіка роботи персоналу торгової точки;
  • планування маркетингових заходів та відстеження їх ефективності;
  • забезпечення безпеки та планування внутрішніх технологічних заходів;
  • вивчення ефективності торгових майданчиків та ін.

  ТОВ «Профітаг» (profitag.ua) пропонує системи підрахунку відвідувачів двох типів: дротові та бездротові. Дротовий лічильник відвідувачів магазину передає дані за допомогою з'єднання по кабелю локальної мережі, бездротові з'єднуються з сервером бази даних за допомогою GPRS-лінії.

  Дротові системи не піддаються можливому впливу перешкод і мають більший ступінь безпеки даних. Бездротовий лічильник відвідувань магазину не вимагає прокладання кабелю та з'єднання з ПК, оскільки дані надходять безпосередньо на сервер, а оброблені результати статистики можна побачити на спеціальному сайті за допомогою інтернету.

  У нашій компанії ви можете купити лічильники відвідувачів магазину або замовити весь комплекс послуг із проектування та встановлення системи підрахунку.

  Власні виробничі потужності та науково-технічна база дозволяють нам пропонувати обладнання за дуже вигідними цінами.