Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Ширина проходу
  Призначення

   Акустомагнітні антикрадіжні системи

   Сортування:
   orderby
   Кількість:

   Акустомагнітні антикрадіжні системи – особливий різновид системи захисту товарів від крадіжок. Так звана антикрадіжка є ефективним інструментом у боротьбі з втратами в результаті крадіжок у торгових підприємствах різного призначення. Зазначені системи – безперечний лідер серед усіляких актикрадіжних установок, головною перевагою яких є широке охоплення проходу, що захищається на відміну від обмеженої зони, що детектується радіочастотною (РЧ) системою. Крім того, акустомагнітні (АМ) системи менше інших видів антикрадіжних установок схильні до різних перешкод завдяки роботі в особливому діапазоні.

   Де застосовуються акустомагнітні антикрадіжні ворота

   Зазначені системи рекомендуються для встановлення в:

   • будівельних гіпермаркетах;
   • магазинах одягу;
   • магазини парфумерії, косметичних товарів, побутової хімії;
   • аптеках;
   • господарські магазини;
   • точках продажу спорттоварів;
   • магазини побутової техніки;
   • продуктових супермаркетах;
   • магазини посуду;
   • точках реалізації фото-, комп'ютерної техніки та ін.

   Спектр застосування акустомагнітних систем дуже значний, що фактично робить їх універсальними.

   Переваги акустомагнітних антикрадіжних систем

   Акустомагнітні протикрадіжні системи в порівнянні з іншими «антизлодіями» мають ряд відмінних рис, які є і безперечними їх перевагами:

   1. Вони підходять для захисту широких проходів.
   2. Випадки хибних спрацьовувань зведено до мінімуму.
   3. Дають можливість захистити від крадіжок дрібні товари. Протикрадіжні акустомагнітні мітки, що мають розміри 10х44 мм, мають менші розміри в порівнянні з радіочастотними етикетками з розмірами 40х40 мм.
   4. З їхньою допомогою можна охопити набагато більший асортимент товару. Акустомагнітні бирки спрацьовують і на фольгованих поверхнях, і на металізованих (але не феромагнетиках).
   5. "Мертві" зони відсутні, завдяки чому забезпечено високий коефіцієнт спрацьовувань – до 95%.
   6. Людське тіло не перешкоджає спрацьовуванню датчиків акустомагнітних систем.
   7. Акустомагнітна система може встановлюватися як на виходах та входах до торгових залів, так і у проходах біля кас.
   8. АМ етикетки можуть бути розміщені всередині упаковки. Щоб деактивувати їх, застосовується безконтактний метод.

   Важливою особливістю антикрадіжних акустомагнітних систем, що робить кращим вибір на їх користь, є тривалий термін експлуатації установки. У цьому плані вони в кілька разів перевершують електромагнітні та радіочастотні антикрадіжні системи.

   Особливості встановлення систем

   Акустомагнітні ворота мають власну особливість установки. Бажано прокладати інженерні мережі для системи ще на етапі будівництва або ремонту магазину, оскільки через значну товщину кабелів на об'єктах, що вже діють, цей вид роботи є проблематичним у здійсненні. Тим не менш, це не зменшує обертів масового інтересу до цього різновиду систем. Завжди є багато бажаючих встановити акустомагнітну систему.

   Продаж акустомагнітних систем

   Антикрадіжна система акустичного типу залишається серед найбільш затребуваних різновидів установок, призначених для захисту від крадіжок різного товару. І це цілком виправдано, оскільки подібне обладнання та його елементи є високоефективними.

   ТОВ «Профітаг» пропонує свої послуги, що полягають у підборі найбільш відповідної системи захисту від крадіжок. АМ установка зможе застосовуватись для аптечних пунктів, продуктових супермаркетів, бутіків елітного одягу, магазинів побутової техніки та електроніки, будівельних гіпермаркетів та інших торгових об'єктів. Наша компанія реалізує датчики та етикетки як оптом, так і в роздріб за доступною вартістю. Зв'яжіться з нами, щоб проконсультуватися зі спеціалістами та отримати необхідну інформацію.