Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Призначення

  Радіочастотні антикрадіжні системи

  Сортування:
  orderby
  Кількість:

  Усі протикрадіжні системи поділяються на три види, серед яких особливе місце займає радіочастотна (РЧ) антикрадіжна система – сучасне та ефективне рішення для захисту від крадіжок на території торгових підприємств, яке набуло широкого визнання в країнах пострадянського простору. Здебільшого зазначеними технічними засобами користуються, щоб запобігти розкрадання товару. Відкриваючи нові магазини або реконструюючи вже існуючі підприємства, власники бажають захистити їх від крадіжок і, відповідно, фінансових втрат. Саме тому такі системи нерідко встановлюють в організаціях різного формату та напрямку: у торгових мережах, супермаркетах, гіпермаркетах з високою пропускною системою численних покупців, дорогих бутіках, аптеках, магазинах побутової техніки та електроніки, точках реалізації елітної парфумерії тощо.

  ТОВ «Профітаг» пропонує протикрадіжну систему, яку наша компанія доставить, установить та налаштує.

  Елементи радіочастотних протикрадіжних систем

  Радіочастотна антикрадіжка складається з таких компонентів:

  • Радіочастотні ворота «вхід-вихід». Вони являють собою стійки, оснащені антеною детектора датчиків.
  • Ручні детектори. Вони визначають місцезнаходження радіочастотних етикеток, які є маркерами системи.
  • Деактиватори. Цей автономний пристрій, що встановлюється на касах, призначений для зняття радіочастотних етикеток.
  • Знімач, що використовується для зняття з товарів датчиків.
  • Датчики багаторазового застосування. Вони встановлюються на різні товари, можуть мати простий чи посилений замок.
  • Радіочастотні протикрадіжні штрих-етикетки, призначені для маркування товарів та продуктів (заморожених, зокрема).
  • Тросики, що використовуються для антикрадіжних радіочастотних датчиків товарів.

  Завдяки ефективній і злагодженій роботі всіх елементів системи радіочастотні антикрадіжні ворота мають високу чутливість до різних шумів, а коефіцієнт їх спрацьовування становить до 90%.

  Переваги РЧ антикрадіжної системи

  У антикрадіжних систем, що розглядаються, є ряд переваг:

  • можливість поєднати металодетектор із лічильником відвідувачів, що охоплюються системою;
  • висока надійність за рахунок того, що для розробки використовуються інноваційні розробки;
  • великий вибір радіочастотних етикеток;
  • найбільш прийнятна вартість в порівнянні з акустомагнітними антикрадіжними системами.

  Крім того, є можливість розміщення рекламних банерів на антенах. Це дозволяє значно розширити межі маркетингових пропозицій.

  Ефективність радіочастотних систем

  Деякі люди ставлять під сумнів високу ефективність систем, вказуючи на універсальність торгового персоналу. Але, при цьому вони, напевно, забувають, що крадіжки можуть здійснюватися і самими працівниками. Прихильники систем відеоспостереження доводять, що саме таке обладнання ефективне. Але документування спроби крадіжки не є, власне, самою крадіжкою. У тому числі, покупець міг просто взяти товар для ознайомлення та покласти його назад, не бажаючи його купувати. Факт крадіжки можна знайти тільки в момент розрахунку на касі.

  Крім того, відеокамера не передбачає 3D-функцію. Та й підозра – не є правопорушенням. Але, якщо використовувати відеоспостереження разом із антикрадіжною системою, це дозволить досягти високої ефективності. Дехто може зазначити, що такі заходи є досить затратними. Так, на перший погляд це справді так. Однак, існують розрахунки окупності, що підтверджують, що таке вкладення є вельми виправданим і дозволить надалі скоротити витрати шляхом мінімізації крадіжок товарів.

  Де купити радіочастотні протикрадіжні системи в Україні?

  Сьогодні чимало торгових об'єктів уже мають встановлені радіочастотні системи та успішно користуються їхніми перевагами. Тому зазначені технічні засоби захисту товарів мають заслужену популярність.

  Радіочастотні антикрадіжки встигли довести свою ефективність у зниженні втрат від крадіжок у торгових точках, що реалізують товар різного призначення. Порівняно з акустомагнітними та електромагнітними системами вони більш затребувані. Вартість обладнання грає не останню роль, оскільки РЧ системи є доступнішими за ціною. Але при цьому вони не менш ефективні.

  Крім всього зазначеного раніше, радіочастотні технології продовжують безперервно вдосконалюватися. За рахунок цього вони здатні задовольняти запити навіть найвибагливіших клієнтів.

  Якщо ви ще не встигли встановити радіочастотну протикрадіжку, але вже готові користуватися її функціоналом, ви напевно знаходитеся в пошуку компанії, де можна її придбати. ТОВ «Профітаг» пропонує свої послуги з продажу, доставки, встановлення та налаштування систем. Зі своїми завданнями ми справляємося якісно, ​​ефективно, оперативно та з гарантією!