Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Категорія
  Призначення

   Захист товарів на стелажах

   Сортування:
   orderby
   Кількість:

   Країна-лідер з крадіжок у магазинах та супермаркетах — США. Там щорічного крадуть товарів на 39 мільярдів доларів. На цьому тлі вітчизняні покупці виглядають втіленням чесності та порядності, проте фактичні мільйонні втрати все ж таки не тішать власників торгових точок. Якщо відсоток крадіжок становить більше 0,5% від вашого прибутку, варто замислитись над встановленням системи захисту товарів на стелажах.

   Антикрадіжні системи для стелажів

   Захист товару на вітрині дозволяє уберегти від крадіжки будь-який виріб, що знаходиться у вільному доступі, незалежно від його габаритів і матеріалів. Встановлення захисту відкритої викладки знижує фінансові втрати через несанкціоноване винесення продукції на 40-60%. При цьому у клієнтів з'являється можливість не лише розглядати товар, а й брати його до рук, що, безумовно, підвищує ефективність продажу.

   Антикражні системи найчастіше застосовуються для захисту від крадіжок у магазинах такої різноманітної електроніки: телефонів, комп'ютерного обладнання, фотоапаратів, фото- та відеокамер, радіотелевізійних виробів, предметів домашнього вжитку.

   До кожного виробу приєднується спеціальний датчик, підключений до блоку системи охорони. При спробі від'єднати датчик від продукції або порушити цілісність проводки, автоматично спрацьовує тривожна сигналізація. Використовуючи датчики, можна забезпечити повноцінний захист будь-яких товарів у відкритій викладці. Усі блоки системи оснащені акумулятором, що зберігає обладнання у робочому стані навіть під час перебоїв живлення.

   Захист товару на стелажах «Профітаг» — це цілий комплекс методів, спрямованих на безпеку вашої продукції. Ми займаємося розробкою антикрадіжних пристроїв у власному науково-дослідному центрі, що дозволяє нам виробляти продукцію, яка не поступається європейським аналогам, але за вітчизняними цінами.