Сервіс та технічна підтримка

Ви можете зв'язатися із сервісною службою нашої компанії за телефоном +380 44 331-3415 або надіславши повідомлення електронною поштою: 911@profitag.ua

Компанія «Profitag», як розробник та виробник антикрадіжного обладнання, постійно приділяє велику увагу технічній підтримці, гарантійному та післягарантійному сервісу свого обладнання.

За довгі роки успішної діяльності в даній сфері ми повною мірою враховуємо потреби наших Клієнтів та забезпечуємо їм максимальний комфорт при використанні нашого обладнання.

Сервісна служба компанії «Profitag», маючи у своєму розпорядженні команду висококваліфікованих інженерів, здійснює встановлення антикрадіжних воріт та підтримку працездатності обладнання у гарантійний та післягарантійний період по всій території України.

Сервісні заявки Клієнтів, що надходять щодо налаштування антикрадіжних воріт, наші фахівці вирішують у гранично короткі терміни. Кожен сервісний інженер компанії «Profitag» забезпечений усім необхідним для максимально продуктивної роботи: якісним тестово-діагностичним та ремонтним обладнанням, необхідним програмним забезпеченням та інструментом, автотранспортом та мобільним зв'язком. З іншого боку, у разі виникнення нестандартних ситуацій, наші розробники безпосередньо залучаються до вирішення поставленого завдання, тобто, немає необхідності (як у разі імпортного обладнання) звертатися до іноземного виробника в очікуванні поради.

При необхідності сервісні інженери компанії «Profitag» зможуть зробити діагностику, налагодження, монтаж та демонтаж антикрадіжного обладнання інших провідних брендів (Sensormatic, WG, Checkpoint та інші).

Поряд із системами антикрадіжного обладнання, сервісна служба компанії «Profitag» допоможе своїм Клієнтам комплексно та якісно вирішити питання побудови системи безпеки, включаючи відеоспостереження та систему контролю доступу, від стадії консультації та проектування до монтажу та пуско-налагодження:

  • встановлення антикрадіжних воріт;
  • налаштування антикрадіжних воріт;
  • ремонт антикрадіжних воріт.

З метою максимально швидкого реагування на поточні сервісні заявки щодо ремонту антикрадіжних воріт, компанією «Profitag» сформована та постійно розширюється мережа сервісних партнерів у регіонах – завдяки цьому нам вдається забезпечувати своєчасний сервіс у будь-якому регіоні України.

Основними Клієнтами нашої компанії є найбільші мережі магазинів: магазини краси та здоров'я, комп'ютерної та побутової техніки, одягу та взуття, що розташовані у всіх регіонах країни. Незалежно від рівня Клієнта, чи це невеликий магазин чи велика регіональна мережа, наша компанія завжди готова запропонувати Вам сервіс, який буде відповідати Вашим вимогам.

Компанія «Profitag» завжди відкрита до взаємовигідної співпраці, і ми будемо раді бачити Вас серед наших Клієнтів або Партнерів.

Залишити заявку

Ім'я
Неправильне введення

E-mail(*)
Неправильне введення

Телефон
Неправильне введення

Повідомлення
Неверный ввод

Capcha2
Підтвердіть, що Ви не робот

Контакти

Адреса:
Україна, Київ, вул. Північно-Сирецька, 3

Наші телефони:
+380 50 433-70-77;
+380 44 331 34 15

e-mail:
info@profitag.ua

© 2019 Все права защищены profitag.ua | Разработка сайта VW