Фільтр

Показать фильтр Скрыть фильтр
Знайдено товарів:
Категорія

  Дзеркала безпеки

  Оглядові дзеркала — незамінне обладнання для спостереження за зонами, що погано проглядаються: дороги, складські та офісні приміщення, супермаркети, перехрестя, паркування.

  Це напрочуд простий, але дуже ефективний засіб спостереження та безпеки, який може запобігти аварійній ситуації, крадіжці в торгових залах або несанкціонованим діям персоналу. Отже, оглядові дзеркала, представлені в компанії Profitag, можна розділити на наступні категорії:

  • дорожні дзеркала: використовується переважно на «сліпих» ділянках дороги — різких поворотах, виїздах з паркування, КПП, складських територій тощо. Дорожнє дзеркало можна кріпити як на стіну, так і на трубу, при цьому вони можуть мати сферичну або прямокутну форму, і забезпечені світловідбивачами для ще більшої ефективності;
  • вуличні дзеркала зазвичай мають сферичну форму і виконують приблизно ті ж функції, що й дорожні. Наші дзеркала обладнані спеціальним козирком для захисту від опадів, мають антивандальне покриття, що захищає від механічних пошкоджень, стійкі до перепадів температури;
  • купольні дзеркала призначені для кріплення на стелю та дозволяють оглядати закриті зони у просторих торгових залах, складських, офісних та інших приміщеннях;
  • оглядове сферичне дзеркало використовується в супермаркетах та складських приміщеннях для спостереження за робочими процесами або певною зоною приміщення.

  Оглядові дзеркала — дуже популярна продукція, адже це, мабуть, найпростіше та найзручніше обладнання для спостереження та забезпечення безпеки. Щоб купити оглядові дзеркала, достатньо зв'язатися з нашою компанією та описати своє завдання — і наші співробітники допоможуть підібрати відповідну модель.

  Ціна на оглядові дзеркала, які ми пропонуємо, досить лояльна завдяки наявності власного виробництва та співпраці зі світовими виробниками цієї категорії товарів.